x

Kurumsal

   
Depodan özel ürün çözümlerine sektörün lider ve yenilikçi gücü Vodapol Su Deposu 1986 yılında mütevazi bir imalathanede polyester su depoları üretimiyle işe başlayan Vodapol Su Deposu Plastik, bugüne gelindiğinde modern üretim tesisleri ve depodan özel üretimlere kadar geniş bir ürün gamında imalat gerçekleştiren lider firmadır.

Ülkemizde yaşayan insanlar için oldukça fazla önem arz eden su kaynaklarının temiz depolarda barınabilmesi adına 7/24 kaliteli bir şekilde hizmet veren Vodapol kısa zaman içerisinde yenilikçi çözümleri ile de farkını ortaya koyabilmeyi başarıyor.Özellikle suların hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesi adına gerekli tüm önlemlerini ortaya koyan firmamız depo çözümlerini de ortaya koymaktadır. Modern üretim tesisleri sayesinde suların ve benzeri maddelerin uzun bir ömür boyunca en iyi şekilde korunması adına detaylı bir çalışma içerisine girerek vatandaşların yüzünü güldürmeyi başaran vodapol su deposu konusunda hoşa giden hizmetlerle farkını ortaya koyuyor. Aynı zamanda bir diğer dikkat çeken yanlarından birisi de su deposu fiyatları için çok yüksek rakamlar tercih etmeden minimum bedeller istemesidir.

Hem güven veren hizmeti hem de ekonomik fiyatlar içeren yüz güldürücü çalışmaları ile sektörün kısa zaman aranılan firmaları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda hizmetlerine başvurduğunuz sırada ise firma bünyesinde yer alan eğitimli insanlar da yerinde montaj su deposu hizmetlerini vermektedir. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak adına bir an önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.