x

Modüler Su Deposu

Ana Sayfa / Modüler Su Deposu
     
 
Kısa adıyla GRP depo (Glass Rainforced Polyester) olarak adlandırılan yeni nesil modüler birleşenli modüler su deposu uzun ömürlü yüksek mukavemetli özelliği ile öne çıkıyor.

Mühendislik gerektiren hesaplamalarıyla modüler su deposu ürünlerimiz 1986’dan günümüze üretim uzmanlığı ile vodapol güvencesine sahiptir. Binlerle ifade edilen yüksek tonajlı depo ihtiyaçları için özel çözüm içerir.

Demonte parçalı özelliği ile nakliye avantajı sağlar. Kullanım yerinde projeye uygun olarak kurulum yapılır. Şehir içme suları, içme suyu dinlendirme alanları, tarım alanları, endüstriyel kimyasal sıvı depolanması gibi alanlara en ideal depo çözümüdür.

Yüksek tonajlı su ve sıvı depolamaları için özel geliştirilen GRP Modüler Su Deposu sızdırmaz yüksek izolasyonlu üstün nitelikli depo çözümüdür.

Ürünün ana birleşenleri Glass Rainforced Polyester son derece yüksek dayanımlı malzeme özelliği taşımakta olup buna ragmen son derece hafiftir. Endüstriyel tasarımlı sağlam yapıda ve korozyona dayanımlıdır.

Yüksek tonajda su ve sıvı kimyasal ihtiyacı duyan sanayi tesisleri, yerel ve merkezi içme ve kullanma suyu ihtiyacı duyan kamu yönetimleri, atık su depolanması, programlanmış tarımsal sulama alanları GRP modüler depoların tercih edildiği alanlar arasında yer almaktadır.