x

Polyester Sanayi Depoları

Ana Sayfa / Polyester Sanayi Depoları
     
 
Kimyadan tekstile, otomotivden inşaata endüstriyel alanda faaliyet gösteren çok sayıda fabrikanın farklı ürünlerinin depolanması için polyester sanayi depoları üretiyoruz. Sanayi tesisleri için üretim gerçekleştirdiğimiz depolama tankları polyester ve polietilen hammadeden olmak üzere iki farklı üretim sistemine sahip.

25 tona kadar standart üretimli sanayi depolarımızın yanı sıra özel projelendirilen yüksek tonajlı tanklarımız 100 ton stoklama kapasitesine sahiptir. Sanayi üretimlerimiz açık alan kullanımıyla beraber mekan sorunu yaşayan işletmeler için toprak altı şartlarında da üretim yapılmaktadır. Toprak altı şartlarına özel projelendirilerek üretilen tanklarımız yüksek darbe dayanımına sahip olup uzun ömürlüdür.

Vodapol kalite ve satış sonrası destek güvencesi ile üretilen sanayi depolarımızın kullanım yerleri arasında içme ve kullanma suyu depolaması, PETROL ve asit gibi kimyasal ürünlerin depolanması, tekstil hammadde depolaması, glikoz gibi gıda maddesi depolaması gibi farklı sıvılarla beraber arıtma tesisleri yer almaktadır.

Polyester Kare Su Deposu

Evsel kullanım şartlarına göre üretilen polyester kare dopo ürünlerimiz kısa süreli şebeke suyu kesintileri için ideal kullanımdadır. Ergonomik tasarımıyla ev içerisinde banyo ve mutfaklarda veya çatıya yerleştirildiğinde estetik görünüme sahiptir.

Hafif yapılı ekonomik ürünlerimiz evle beraber bahçeler, fast food zincirleri, kafeler, restoranlar ve benzeri mekanlar için de tercih edilmektedir.