x

Su Deposu ve Hijyen

Ana Sayfa / Su Deposu ve Hijyen
     
 
Günümüzde kirli su insan hayatı için büyük bir risk faktörünü oluştururken hijyenliği ön plana çıkaracak şekilde imal edilmiş olan su depoları ile sağlığınızı kontrol altına almış olacaksınız. Suyun daha iyi ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi için kullanılan deponun temiz olması önemlidir. Birden farklı kullanım alanlarında görmüş olduğumuz su depolarının yılda en az 1 defa temizlik yapılması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan firmamızda düzenli periyot aralıkların da su depoların temizliği ile ilgilenmektedir.

Su kaynakların temiz bir şekilde su deposu içerisinde barınabilmesi adına imal edilmiş olan özel üretim depoları uzun vade kullanabileceksiniz. Özellikle uzun ömürlü özelliği ve kanserojen riski taşımamış olması ister istemez insanların da yaşamlarını daha sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerine etken olacaktır. Özellikle bireylerin depo çözümleri konusunda da katkı sağlayacak olan özel imalat su depolarıyla artık suyun koruma altına alınarak daha hijyen kurallarına uygun bir şekilde kullanılması da artık mümkün olmaya başlayacaktır.

 

Su Deposu Neden Önemli?

 

Suyun hem tüketilmesi hem de hijyenik bir şekilde rutin yaşantımızda kullanılabilir olması artık hayatımız açısından çok büyük bir yer etmeye başlamıştır. Konutlardan, tesislere, hastanelerden özel yerleşim alanlarına kadar baktığımız da her dalda suyun kullanıldığına şahit olabilmekteyiz. Plastik, çelik veya metal olarak farklı özelliklere sahip olan imal edilen su depolarının özellikle içerisinde ki maddenin koruyuculuğunu üstlenerek katkı sağlaması artık yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası haline dönüşmeyi de en iyi şekilde başarmış bulunuyor. Dikey dozaj depoları, prizmatik dört köşe su depoları ve yatay olmak üzere farklı özelliklere sahip olarak kullanılabilen su depolarının istediğiniz ölçülerini temin ederek kullanabileceksiniz.

Özellikle dayanıklı malzemelerden üretimi gerçekleştiğinden dolayı artık su depolarını da uzun vadede gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz son derece mümkün olmaya başlayacaktır. Dayanıklı özelliğe sahip olmasından dolayı da herhangi bir çatlama, kırılma ve su sızması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmanıza neden olmayacaktır. Özellikle son dönem de dayanıklı özelliği yönünden en çok kullanılan su depolarının Polyester su depoları olduğunun altını çizmek isteriz. Üretimi gerçekleşmiş olan su deposunun insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek kriterde imal edilmesi artık çağımızın göze batan ve hoş karşılanan en önemli özelliği olmayı başarmıştır. Fiyat konusuna değinecek olursak fiyatlarda da kullanılan malzemeye ve dayanıklılık seviyesine göre bir esneklik görülmeye başlanmıştır.

 

Su Deposu Üretimleri

 

Vodapol su deposu üretimini gerçekleştiren kurumsal bir firma olarak üretimlerimizi 1. Sınıf kalitede gerçekleştirmekteyiz. Özellikle sektörde ki rakip firmalarımızdan bizleri en temel ayıran üretim farklarının başında su depolarının kaliteli malzemelerden üretilerek insan sağlığına herhangi bir olumsuz etki etmemesidir. Yatay su depolarından, dikey su depolarına, büyük tonajlı su depolarından kara su deposuna kadar aradığınız tüm özelliklere sahip olan su deposu çeşitlerini artık ürün departmanımız da gönül rahatlığı ile bulmaya başlayacaksınız. Baktığımız da hemen her yere kurulmaya müsait özelliklere sahip olan su depolarının kullanışlı yönü sayesinde artık günlük yaşantınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Özellikle bina zemin altı ve bina çatı katlarına da su depolarının kurulumları gerçekleşebilmektedir.

Aynı zamanda dilerseniz de toprak altına gömebileceğiniz su deposu çeşitliliği konusunda da uzman ekibimizden yardım alarak her türlü ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. polyester ve  poletilen su depoları hem temiz hem de sağlıklıdır. 20 litreden 25.000 litreye kadar değişen farklı hacimlerde imalatı gerçekleşen su depolarının teminini gerçekleştirebilirsiniz.