x

Büyük Tonajlı Depolar

Ana Sayfa/Büyük Tonajlı Depolar
"Firmamızdan istekte bulunduğunuzda belirli tonajlarda ki su depolarına sahip olabilirsiniz. Ağır tonajlı su depolarının kullanıldığı sanayi bölgelerine bireysel ve kurumsal anlamda su deposu temini hazırlamaktayız. Su depolarımız farklı bir çok alanda kullanılmaktadır."

Su depoları kullanım alanları her geçen gün büyümekte ve adeta bir sektör haline gelmektedir. Şirketler, firmalar, kuruluşlar veya bireysel olarak oldukça fazla alanda kullanılması su depolarına olan ilgiyi artırmaktadır. Kullanım alanları genişledikçe, talep de bir o kadar artmaktadır. Bizlerde firmamız olarak; polietilen su deposu, polyester su deposu ve yerinde montaj su depoları, toprak altı su depoları, büyük tonajlı su depoları alanlarında sizlere hizmet sunmaktayız. Bizler kurulduğumuz günden bu yana birçok farklı tasarımda ve ebatlarda su deposu üretimi gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde ki su depolarının kaliteli, uzun ömürlü ve sağlıklı oluşları ile tüm beğenilerini toplamaktayız.

Büyük tonajlı su depoları, polietilen yatay su depoları, yüksek tonajlı su depoları toprak altı su depoları ve yerinde montaj su deposuna alanında tüm sektörlerde sizlerin polyester ve polietilen maddelerden yapılan su depolarında aradığınz tüm model ve ebatları bulabileceğiniz tek adres olmaktan mutluyuz. Firmamızdan istekte bulunduğunuzda belirli tonajlarda ki su depolarına sahip olabilirsiniz. Ağır tonajlı su depolarının kullanıldığı sanayi bölgelerine bireysel ve kurumsal anlamda su deposu temini hazırlamaktayız. Su depolarımız farklı bir çok alanda kullanılmaktadır.

  • Su depolamada

  • Gıda sektöründe

  • Turşu, meyve suyu, maden suyu ve benzeri sıvı içeriklerde

  • Akaryakıt alanında

  • Konut veya ticari alanlarda

  • Kimyasal madde saklama ve muhafaza

  • Fabrika ve işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir.